Wideodomofon IP Vidos One
Wideodomofon IP Vidos One

Wideodomofon IP Vidos One. Zestaw wideodomofonowy z funkcją przekierowania połączenia na telefon Android / iOS dzięki darmowej aplikacji. Monitor z ekranem LCD wysokiej rozdzielczość, przekątna 7", funkcja pamięci, sterowanie furtką oraz bramą. Kamera szerokokątna z czytnikiem breloków oraz szyfratorem (zamek kodowy).

czytaj całość »
Kamera Vidos S50A
Kamera Vidos S50A

Kamera wideodomofonu Vidos S50a - najważniejsze cechy


- Jednoabonentowa stacja bramowa
- wybudowany czytnik kart i breloków zbliżeniowych
- Wbudowana kolorowa kamera o kącie widzenia ok. 87°, doświetlana diodami IR, rozdzielczość 600 linii
- Estetyczna, wandaloodporna obudowa z daszkiem montowana na tynk

 

Opis produktu:

Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych marki Vidos. S50a to jeden z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość,  solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium i wbudowany czytnik. Dzięki temu możliwe jest otwieranie elektrozaczepu za pomocą kart oraz breloków zbliżeniowych. Panel umożliwia również  podłączenie  dodatkowego przycisku wyjściowego. S50A  posiada wbudowaną kamerę z możliwością dodatkowej regulacji w poziomie i w pionie w zakresie kilkunastu stopni.

 

FUNKCJE:

 • 1 abonentowa stacja bramowa
 • Przetwornik obrazu CCD kolor
 • Kąt widzenia obiektywu: ok. 87°
 • Rozdzielczość: 600 linii
 • Obiektyw 3,6 mm
 • Regulacja obiektywu: w pionie i poziomie +/- 10 stopni
 • Czytnik RFID 125 KHz standard Unique
 • Podświetlenie: 6 diod LED IR (podczerwień)
 • Obudowa: utwardzony stop aluminium
 • Podświetlana przycisk dzwonka
 • Montaż: natynkowy
 • Dedykowane wyjście na zasilenie rygla DC12V
 • Sterowanie elektrozaczepem
 • Wymiary: 78x185x60mm
czytaj całość »
Wideodomofony

Wideodomofon WiFi AHD 5TECH z ultra cienkim 7 calowy monitorem oraz stacją bramową z wbudowanym czytnikiem breloków RFID. Wideodomofon za pośrednictwem darmowej aplikacji Tuya Smart daje nam możliwość obsługi z dowolnego miejsca na świecie.

czytaj całość »
Wideodomofony Vidos z kamerą z szyfratorem S50D
Wideodomofony Vidos z kamerą z szyfratorem S50D

Wideodomofony Vidos z kamerą z szyfratorem S50D to produkty, które umożliwiają otwieranie furtki za pomocą kodu z klawiatury numerycznej. Vidos S50D to natynkowa stacja bramowa dla systemów wideodomofonowych. Jeden z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość,  solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium i wbudowany zamek szyfrowy. Szyfrator umożliwia otwieranie wejścia za pomocą kodu pin. Możliwe zaprogramowanie 30 unikalnych kodów wejściowych oraz płynnie regulowany czas otwarcia elektrozaczepu. Panel umożliwia również  podłączenie  dodatkowego przycisku wyjściowego. S50D  posiada wbudowaną kamerę z możliwością dodatkowej regulacji w poziomie i w pionie w zakresie kilkunastu stopni. Szerokość kamery to tylko 78 mm dzięki czemu możliwy jest montaż nawet na stosunkowo wąskich słupkach.

 

Zestawy z kamerą Vidos S50D - http://videodomofony.pl/pl/searchquery/s50d/1/phot/5?url=s50d

czytaj całość »
Kamera Vidos ze skrzynką na listy S561D-SK szyfrator
Kamera Vidos ze skrzynką na listy S561D-SK szyfrator

Przelotowa skrzynka na listy z jednym wrzutem z wbudowanym panelem wideodomofonowym  S561D. Jednorodzinna stacja bramowa wbudowana w skrzynkę, wyposażona jest w zamek szyfrowy umożliwiający otwieranie furtki kodem. Skrzynka przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Przedni i tylni panel skrzynki pocztowej wykonany jest ze szlifowanej stali nierdzewnej grubości 2 mm. Klapka osłaniająca otwór wrzutowy również wykonana jest ze stali szlachetnej.

 

Panel przedni o szerokości 290 mm i wysokości 320 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 230 x 30 mm) ma zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. Panel tylni o szerokości 290 mm i wysokości 150 mm posiada zamykane na klucz drzwiczki z okienkami , które umożliwiają sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania skrzynki. Standardowo zamek umieszczony jest po lewej stronie – drzwiczki otwierają się na prawo. Możliwe jest zamówienie skrzynki z drzwiczkami otwieranymi w drugą stroną (zamek po prawej).

 

link: http://www.videodomofony.pl/Kamera-skrzynka-na-listy-S561D-SK.html

czytaj całość »
Wideodomofon Panasonic VL-SVN511FX Wi-Fi
Wideodomofon Panasonic VL-SVN511FX Wi-Fi

Wideodomofon Panasonic VL-SVN511FX to kompletny zestaw wideodomofonowy do domku jednorodzinnego z wbudowanym modułem WiFi i funkcją przekierowywania rozmowy na smartfon. Nowoczesne połączenie systemu przewodowego z możliwością odbierania połączeń na telefonie komórkowym oferuje optymalną niezawodność instalacji i komfort użytkowania.

 

link: http://www.videodomofony.pl/wideodomofon-Panasonic-VL-SVN511FX-Wi-Fi.html

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl