O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, doradztwie w zakupie sprzętu domofonowego oraz wideodomofonowego, sprzętu z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz kontroli dostępu. Naszym celem jest oferowanie towarów najlepszej jakości oraz zapewnienie pełnej profesjonalnej obsługi naszym Klientom. Potwierdzeniem jakości naszych usług są autoryzacje partnerskie wiodących producentów sprzętu elektronicznego na świecie. Sklep Videodomofony.pl, którego jesteśmy właścicielem to jeden z pierwszych profesjonalnych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży wideodomofonów w Polsce. Nasza tradycja i doświadczenie sięga roku 1997 dzięki temu macie Państwo pewność, że wybrane przez nas do oferty produkty to sprawdzone i najlepsze rozwiązania na wiele lat.

DANE REJESTROWE:

AC SYSTEM Paweł Baster
Dębina Zakrzowska 111
32-830 Wojnicz
NIP: 677-153-36-83, REGON: 356698358

Sklep nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej w siedzibie firmy, prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy videodomofony.pl
 

 Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż hurtową, obsługę klientów detalicznych jak również sprzedaż internetową Możemy poszczycić się stałą współpracą z firmami na terenie całej Polski.. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy handlowe, sklepy oraz hurtownie elektrotechniczne, instalatorzy jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo. Na stałe współpracujemy z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą, aby zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny oraz pełną obsługę przed i po-sprzedażową.

 
Montaż

Na terenie Krakowa oraz okolic oferujemy montaż sprzętu. Wykonujemy instalacje wideodomofonowe do domów jednorodzinnych jak również rozbudowane systemy wielorodzinne. Ceny kalkulowane są indywidualnie w zależności od zakresu prac oraz wymagań klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług.

 

Wideodomofony w Krakowie

AC SYSTEM Wadowicka 8a

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl